30 lat doświadczenia

Wybierz leasing+

Oferujemy sprawdzony leasing

na pewny sprzęt + wiele więcej. Teraz możesz samodzielnie wybrać promocję – taką, która najlepiej odpowiada aktualnym potrzebom Twojej firmy.

Sprawdź, ile możesz z leasingiem EFL!

Wybierz jedną z promocji i nie czekaj z rozwojem swojej firmy! Wybierz elastyczne rozwiązania EFL.

 • minimum formalności i proste zasady,
 • możliwość elastycznej zmiany wysokości rat w Leasingu Swobodnym,
 • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń.

Suma wieku pojazdu i czasu trwania leasingu nie mogą przekroczyć 10 lat. Prosimy o zmianę czasu leasingowania na krótszy

Suma wieku pojazdu i czasu trwania leasingu nie mogą przekroczyć 10 lat.

Doradzamy i pomagamy

realizować plany polskich firm już od blisko 30 lat. Przez te wszystkie lata świat się zmieniał, a my doskonale poznaliśmy przedsiębiorców. Wiemy, że właśnie teraz liczą na realne wsparcie, z którego z łatwością mogą skorzystać.


Dlatego mamy dla Ciebie sprawdzony i elastyczny leasing, który pomoże Twojej firmie sprostać nowym wyzwaniom. Sfinansuj, co tylko potrzebujesz, a w razie potrzeby obniż ratę nawet do 1 zł w ramach Leasingu Swobodnego.

 • Darmowa wycena sprzętu
 • Bezpłatna rejestracja
 • 101% na elektryki

swoją promocję

Wybierz jedną z promocji:

 • Łatwy start - 3 pierwsze raty obniżone o 50%
 • UżywaneOK - bezpłatna wycena sprzętu używanego.

Wsparcie ekspertów - na każdym etapie spłaty!

Sprawdź i zbuduj ją z leasingiem EFL!

Z EFL to Ty decydujesz,

na jakich warunkach sfinansujesz potrzeby swojego biznesu.


Wypełnij formularz!

30 lat

doświadczenia

Wybierz leasing+ jedną z ofert specjalnych:

darmową wycenę dowolnych sprzętów używanych, bezpłatną rejestrację aut osobowych, dostawczych do 3,5 t oraz ciężarowych lub 101% na nowe elektryki.

Sprawdź, jak wiele możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy!

 • Darmowa wycena
  sprzętu
 • Bezpłatna rejestracja
 • 101% na elektryki

Wybierz leasing+

swoją promocję

Oferujemy sprawdzony leasing

na pewny sprzęt + wiele więcej. Teraz możesz samodzielnie wybrać promocję – taką, która najlepiej odpowiada aktualnym potrzebom Twojej firmy.

Wybierz leasing+ jedną z ofert specjalnych: darmową wycenę dowolnych sprzętów używanych, bezpłatną rejestrację aut osobowych, dostawczych do 3,5 t oraz ciężarowych lub 101% na nowe elektryki.

Wypełnij formularz!

 • Łatwy start - 3 pierwsze raty obniżone o 50%
 • UżywaneOK- bezpłatna wycena sprzętu używanego
 • Wsparcie ekspertów - na każdym etapie spłaty

Materiał informacyjny jest kierowany wyłącznie do osób i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. Udział w promocji uzależniony jest od spełnienia przez leasingobiorcę jej warunków oraz zaakceptowania jej regulaminu.

Darmowa wycena sprzętu – promocja zakłada pokrycie przez EFL kosztu wyceny zewnętrznej dla używanych samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t, używanych samochodów ciężarowych oraz używanych maszyn i urządzeń. Maksymalna wartość ofertowa finansowanego przedmiotu wynosi 200 000 zł. Szczegóły w regulaminie promocji.

Bezpłatna rejestracja – promocja zakłada pokrycie przez EFL kosztu rejestracji samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t oraz samochodów ciężarowych (tylko pojazdy rejestrowalne). Szczegóły w regulaminie promocji.

101% na elektryki – promocja dotyczy nowych elektrycznych samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. Zaprezentowana suma spłat leasingu dotyczy umowy leasingu przy następujących parametrach: pojazd o wartości od 50 000 – 500 0000 zł umowa zawarta na 24 miesiące (23 czynsze leasingowe), wpłata początkowa klienta 44,5% wartości pojazdu, wartość depozytu końcowego 19%. Szczegóły w regulaminie promocji.

Promocje obowiązują do dnia 31.12.2021 roku. Promocje nie łączą się ze sobą.